DEKORACJA KOŚCIOŁA

Najbardziej podniosłym momentem uroczystości ślubnej jest moment zaślubin. Elementem, który podkreśla tą niezwykle magiczną chwilę jest odpowiednio dobrana oprawa kwiatowa oraz dekoracje świecami.

Dekoracje kwiatowe do kościoła

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zazwyczaj poprzedzają go długie i żmudne przygotowania. Dopełnieniem całej uroczystości jest dekoracja kościoła.

Dekoracja kocioła powinna efektownie podkreślać podniosły charakter ślubu, a jednocześnie nie przytłumić głównych zainteresowanych – Pary Młodej. Ta trudna sztuka została opanowana do perfekcji przez naszych profesjonalnych florystów, którzy nawet z najbardziej surowego wnętrza kościoła w Warszawie uczynią przepiękną przestrzeń na miarę najskrytszych marzeń.  Wykonując dekoracje kościoła na ślub bierzemy pod uwagę wiele czynników. Staramy się dopasować kwiaty do kanonu wystroju całej uroczystości, biorąc pod szczególną uwagę życzenia Pary Młodej. Doskonale wiemy jak skutecznie zagospodarować przestrzeń, aby dekoracje nie zginęły w rozległych wnętrzach kościoła. W naszej ofercie są: kwiaty do dekoracji ołtarza, kwiaty do dekoracji ławek, świece w szklanych kulach (na zasadzie wypożyczenia ), dekoracje tiulowe. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych projektów wystroju świątyń w Warszawie i okolicach. Dokładamy wszelkich starań, aby dekoracje podkreślały wyjątkowość tego najpiękniejszego dnia w życiu.  Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice, lecz z chęcią wykonamy wystrój kościoła w innych częściach Polski.


REALIZACJE


Studio Florystyczne Valentino

Studio Florystyczne "Valentino"
ul. Grochowska 128
04-301 Warszawa

Pon. - Pt. 10-19
Sob. 10-17

Chcesz zamówić kwiaty, odebrać je w innych godzinach? Zadzwoń.

 facebook  google+