WYSTRÓJ SALI WESELNEJ

Nawet najpiękniejsza sala na wesele, czy urokliwy kościół nie zrobią na gościach wrażenia, jeśli nie tchniemy w nie trochę życia. Najlepszym na to sposobem jest ustrojenie wnętrza kwiatami. Ta od wieków nie tracąca na popularności dekoracja potrafi zdziałać prawdziwe cuda.  Coraz więcej Młodych Par przywiązuje dużą wagę do dekoracji kwiatowych na swoim ślubie. Sala wybrana ,mamy wiele pomysłów,nie możemy się zdecydować....co teraz?! Nasi floryści przygotują indywidualną ofertę.

Sala weselna

Przy doborze kwiatów do dekoracji sali weselnej istotny jest wystrój i kolorystyka pomieszczenia. Staramy się dopasować kompozycje do charakteru uroczystości oraz połączyć całość ceremonii kolorystyką lub rodzajem kwiatów.

Od lat zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych dekoracji z kwiatów na ślub i wesele w Warszawie. Zrealizowaliśmy już mnóstwo projektów z powodzeniem uświetniając wiele uroczystości. Projektując całą dekorację kwiatami, bierzemy pod uwagę życzenia i prośby Pary Młodej. Wieloletnie doświadczenie pozwoli nam ominąć dużo „pułapek”, które po drodze mogą się pojawić. W zależności od miejsca wesela proponujemy aranżacje kwiatowe których rodzaj i kolorystyka idealnie wkomponuje się w otoczenie. Często zamawianą kompozycję przed Młodą Parę możemy upiększymy świecami. Magia blasku świec tworzy ciepły nastrój.

Proponujemy:

>   klasyczne,eleganckie kompozycje kwiatowe na stoły
>   kompozycje kwiatowe zatopione w naczyniach wraz z pływającymi swiecami (naczynia wypożyczamy)
>   lampy kwiatowe tzn. kwiaty cięte zatopione w wodzie z abażurem ( lampy wypozyczamy)
>   niekonwencjonalne dekoracje szklane ze świecami i kwiatami świeżymi (szkło wypożyczamy)
>   świeczniki kwiatowe (wypożyczamy)

Główną lokalizacją kościołów i sal dekorowanych przez nas jest Warszawa i okolice. Z przyjemnością przyjmiemy Państwa zaproszenie do stworzenia wystroju kwiatami na ślub i wesele także w innych miejscach Polski.  Skroimy na miarę dekorację stołów i wnętrza kościołów. Stworzymy magiczną przestrzeń, która podkreśli wyjątkowość tych pięknych chwil.


REALIZACJE


Studio Florystyczne Valentino

Studio Florystyczne "Valentino"
ul. Grochowska 128
04-301 Warszawa

Pon. - Pt. 10-19
Sob. 10-17

Chcesz zamówić kwiaty, odebrać je w innych godzinach? Zadzwoń.

 facebook  google+