WIĄZANKI ŚLUBNE JAK ZE SNU

Odpowiednio dobrana wiązanka ślubna potrafi uczynić cuda. Nasze eleganckie kompozycje kwiatowe efektownie podkreślą urodę i strój Panny Młodej. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze kompozycje stały się wspaniałym uzupełnieniem tego pięknego dnia.

Dobór wiązanki ślubnej

Wydaje się że zamówienie kwiatów do ślubu to taka prosta sprawa...otóż tak nie jest . Doświadczony florysta wie jak łatwo można zepsuć całość kreacji nieodpowiednio dobranym bukietem ślubnym.

Każda Panna Młoda przy doborze wiązanki ślubnej powinna kierować się kilkoma regułami. Przede wszystkim zanim podejmie decyzję powinna odwiedzić kilka kwiaciarni w celu zorientowania się czy:

>  florysta jest w stanie pomóc przy doborze wiązanki ślubnej. Istotna jest osobowość Panny Młodej, kolor i fason kreacji jak również charakter w jakim utrzymana będzie uroczystość ślubna. Ostateczne wykończenie całości jakie tworzy bukiet ślubny powinno idealnie harmonizować z wizerunkiem Panny Młodej.
>  ponadto czy kwiaciarnia może zająć się całą oprawą kwiatową w tym dniu; dobrze jest jeśli "jedna ręka" wykonuje całość zamówienia ze względu na połacznie całości kolorystyką czy rodzajem kwiatów.

Bardzo popularne są wiązanki okrągłe tzw. biedermajer czy bukiety układane w rożku tzw. berła.  Ostatnio wiele Pań decyduje się na torebki kwiatowe lub formy odważniejsze typu mufki, wachlarze czy parasolki z kwiatów. Przy doborze kwiatów na uroczystość ślubną nasi floryści służa fachową poradą, pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat Państwa uroczystości. 

Bukiety ślubne – doświadczenie i profesjonalizm

Komponowaniem bukietów zajmujemy się już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie naszą główną specjalnością stały się kompozycje ślubne. Tworzenie wiązanek to nasza pasja, dlatego zatrudniamy jedynie profesjonalistów, a nasza kwiaciarnia w Warszawie cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów. Zawsze staramy się spełnić wszelkie wymagania odbiorców, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, tworząc bukiety ślubne na miarę ich oczekiwań.

Atrakcyjna oferta bukietów ślubnych

Oferujemy wiązanki ślubne wykonane z najwyższą starannością o jakość kwiatów i przedstawienie całej kompozycji. Nasze bukiety ślubne wyróżniają się swoim indywidualnym charakterem, dopasowanym do oczekiwań Panny Młodej oraz do jej ślubnej kreacji. Przed ułożeniem kompozycji staramy się poznać charakter naszych klientów, również po to, aby dany bukiet stanowił uzupełnienie ich osobowości.


REALIZACJE


Studio Florystyczne Valentino

Studio Florystyczne "Valentino"
ul. Grochowska 128
04-301 Warszawa

Pon. - Pt. 10-19
Sob. 10-17

Chcesz zamówić kwiaty, odebrać je w innych godzinach? Zadzwoń.

 facebook  google+